Mösyö

Last Update:
November 9, 2016

Version:
0.0.1

Requirements:
4.0.3 and up

Score:
Rated 5.0 stars out of five stars

GET IT ON GOOGLE PLAY

Screenshots

Description

Programımız son kullanıcıların Türkiye'nin her yerinde tek bir program aracılığıyla en hızlı, sorunsuz ve en cok bilgi icerikli alış-veriş seçeneği sunuyor.

Her işletme sunucumuz üzerinden tek program kullanabilecek. İsletmelerin masalarında oluşturulacak QR barkotlar aracılığı ile müşteriler işletme menüsüne otomatik bağlanırken masa numaraları da kasadaki ana ekrana düşecektir.

Herkesin kendi siparişini kendi verebilecegi uygulamamızda ürünlerin resimleri, fiyat, malzeme, kalori bilgileri ile ürün yapım sürelerinin sunumu bir arada olacaktır.

Sipariş sayfalarının yanında yer alan istek bölümü ile garsonsuz sipariş imkanı sağlanacaktır.

İçerikte oluşturulacak reklam bölümleri ile işletmelere ek gelir sağlanacaktır. Our program end-users through a single program all over Turkey at a fast, seamless, and the very content of the exchange of information option.

Every business can use a single program on our server. Enterprises will be created in the table QR barcodes business customers through the menu to automatically connect to the table numbers will be reduced to the main screen in the chassis.

Everyone can give their orders to the pictures of their application in our product, price, material, delivery of products with the construction period will be a combination of calorie information.

Garsonsuz with the possibility of ordering request section located next to the order page will be provided.

Content will be provided additional income for the company to be created in the advertising departments.

Comments

2017 WapDime.com. All rights reserved. Android is a trademark of Google Inc.