EbeKadın

Last Update:
November 24, 2017

Version:
1.3.5

Requirements:
4.0.3 and up

Score:
Rated 4.6 stars out of five stars

GET IT ON GOOGLE PLAY

Screenshots

Description

Ebe Kadın uygulaması; gebe adayı, gebe, yeni anne olan tüm kadınlar aklındaki sorulara güvenilir cevap bulabilsin diye tasarlandı. Cinsellik, gebelik, doğum, bebek başlıkları altında en merak edilen konuların yazılarını ebe kadın uygulaması içinde okuyabilirsiniz. Gebelik döneminin her haftasına özel videolar ebe kadına özel olarak seslendirilerek hazırlandı. Başka gebeler ve anneler ile bilgi paylaşmak için ebe kadın uygulamasının forum bölümünü kullanılabilirsiniz. Ebe Kadın uygulamasını kullanan gebeler, gebelik haftanızı kaydedip, bebeğinden mektup almak isterseniz, bebeğinizi kucağınıza alana kadar her gün mektup alabilirsiniz. Bebeğinizin ne kadar hareket ettiğini saymak için ebe kadın uygulamasının tekme sayacını kullanabilir, kasılmalarınız başlarsa kaç kasılmanız olduğunu ne kadar sürdüğünü ebe kadın uygulamasını kullanarak takip edebilirsiniz.
Gebelik boyunca ihtiyacınız olan tüm özellikler için ebe kadın uygulamasını kullanabilirsiniz. Gebe değilseniz uygulamayı kullanarak yazıları okuyabilir, diğer ebe kadın uygulama kullanıcıları ile tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili Aramalar : Ebe Kadın, bebek, hamile, danışmanlık, sağlık, kadın, erkek, doğum Midwives Women's application; candidate pregnant, pregnant women, all women are able to find reliable answers to questions in mind, the new mother she was designed. Sexuality, pregnancy, childbirth, the topics can be read in the writings of the most curious titles under baby female midwives application. exclusive videos each week of the pregnancy period as a private midwife was prepared seslendirilerek woman. Another pregnant women and mothers with female midwives can use the forum section of the app to share information. Midwives pregnant women who use the application to record your pregnancy week, if you want to get a letter from the baby, your baby in your arms until I can get letters every day. You can use the kick counter female midwives practice to count how much your baby is moving, if your contractions start, you can follow using the midwife how long it took you how many women practice contractions.
Female midwives can use the application to all the features you need during pregnancy. If you are not pregnant can read the text using the app, you can share your experiences with other users of the application midwife woman.

Related Searches: Eben women, infants, pregnant women, counseling, health, women, men, birth

Comments

2017 WapDime.com. All rights reserved. Android is a trademark of Google Inc.